O nas

Dowiedz się więcej o serwisie PlytaGazowa.pl i jego właścicielach

Szukasz niezawodnego i oszczędnego sprzętu Solgaz, ale nie wiesz jaki model wybrać ani jaki gaz płynie w rurach w Twojej okolicy?

Pozwól, że pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na najbliższe lata. Zadzwoń na (0-71) 7151615 lub 514777556, a sprawdzimy parametry gazu w Twojej miejscowości, doradzimy w doborze sprzętu i co najważniejsze- dostarczymy go bezpiecznie i szybko (nie uwierzysz jak szybko) do Twojego domu.

Sprzęty marki Solgaz i Ty

PlytaGazowa.pl to Oficjalny Dystrybutor firmy Solgaz – w 100% polskiego producenta płyt gazowych, indukcyjnych, piekarników i okapów (a innowacyjnego sprzętu wciąż przybywa). Mieścimy się na Dolnym Śląsku i stąd wysyłamy sprzet do naszych klientów w całej Polsce.

Nie tylko klienci korzystają z naszych porad. Pomagamy producentom ulepszać niektóre ich produkty, przekazując cenne rady i wykorzystując doświadczenie zdobyte na przestrzeni minionych kilkunastu lat.

Nasza pasja pomoże Ci wybrać prawidłowo

Oprócz sprzedaży innowacyjnego sprzętu do kuchni, zajmujemy się także analizami jakości sprzętu AGD oraz doradztwem w zakresie użyteczności, bezpieczeństwa i energooszczędności sprzętów domowych.

Nasza pasja to dziesiatki imprez branżowych na cąłym świecie w których regularnie uczestniczymy.

Oprócz dbania o jakość sprzedawanego sprzetu, ogromną wagę przykładamy do obsługi Twojego zamówienia i rozwiązywania wszelkich problemów jakie możesz mieć ze sprzetem AGD w Twoim domu. Doradzamy indywidualnie.

Solgaz

Solgaz to niewątpliwie najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo na rynku urządzeń kuchennych. Dodatkowo to firma polska, prowadząca 100% swojej produkcji na Dolnym Śląsku w Wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej działalności lub oferowanych przez nas produktów, odwiedź podstronę kontakt lub skorzystaj z poniższego formularza.

Jeśli chcesz zostać naszym zadowolonym klientem, nie czekaj- zadzwoń do nas (0-71)7151615 lub zdecyduj się na zakup najpopularniejszego produktu z naszej oferty. Do usłyszenia!

Napisz do nas!

15 + 13 =