PŁYTA GAZOWA NA SZKLE

Najlepsi kucharze na świecie gotują na gazie. Szklane płyty gazowe pozwolą Ci cieszyć się większym komfortem czyszczenia i przyrządzania posiłków. Sprawdź jak wybrać najlepszą płytę gazową na szkle!

gaz na szkle GORENJE GTW 6 INB

Produkty marki Gorenje zawsze kojarzyły się z wysoką jakością i elegancją. Słoweńskie sprzęty AGD często wyznacza nowe trendy za pomocą swoich innowacyjnych technologii.

Bezpieczna dla dzieci

Zabezpieczenia przeciwwypływowe

Stabilny, żeliwny ruszt

Firma Gorenje zawsze wyznaczała trend w tematyce AGD, nie inaczej jest w przypadku powyższej płyty gazowej. Gaz na szkle tej produkcji to przede wszystkim wysoka elegancja i bezpieczeństwo. Powierzchnia ceramiczna hartowana jest w wysokiej temperaturze, dzięki czemu jest bardziej odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne.

Płytą steruje się za pomocą pięknych pokręteł – nie posiadają zagłębień dzięki czemu łatwiej się je czyści. Pokrętła wyposażone są w zapalarkę, więc płomień na każdym palniku włączysz jedną ręką. Specjalny czujnik w przypadku zalania albo zdmuchnięcia płomienia automatycznie odłączy dopływ gazu. Dowiedz się więcej na temat tej płyty.

gaz na szkle siemens en 6b6pb10

Integralne sterowanie i wykorzystanie pokręteł mieczykowych pozwoli precyzyjnie ustawić idealny płomień dla Twojego dania.

Płyta gazowa na szkle firmy Siemens posiada najnowsze zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu.

Bezpieczna dla dzieci

Zabezpieczenia przeciwwypływowe

Mocny palnik o mocy 3kW

Niemieckie produkcje kojarzą się z niezwykłą niezawodnością oraz szeregiem rozwiązań, które będą sprawdzać się w praktyce. Płyta gazowa na szkle Siemens oczywiście odzwierciedla te cechy. Pokrętła sterujące umiejscowione są po prawej stronie płyty, w ten sposób małe dziecko nie będzie miało możliwości włączenia pól grzewczych.

Najmocniejszy palnik w tej płycie potrafi dostarczyć aż 3kW mocy, co jest bardzo dobrym osiągnięciem. Mimo swojej ogromnej mocy na płycie można gotować również oszczędnie, ponieważ najmniejszy palnik wyposażony jest w moc o wysokości 1kW. Dowiedz się więcej na temat tej płyty.

Gaz na szkle sAMSUNG NA64H3030AK

Ruszty pokrywają całą powierzchnię płyty, nie musisz więc podnosić ciężkich i nagrzanych naczyń, wystarczy że je przesuniesz.

Płyta gazowa na szkle firmy Samsung charakteryzuje się bardzo dużą mocą palników, łącznie płyta potrafi dostarczyć imponujące 10.1kW!

Zabezpieczenia przeciwwypływowe

Stabilny ruszt

Palniki o łącnej mocy 10,1kW

Samsung uchodzi chyba za najbardziej popularną markę, która gości w naszych domach. Producent korzysta z przemyślanych rozwiązań konkurentów i wprowadza je do swoich sprzętów. Płyta gazowa na szkle Samsung cechuje się bardzo wysoką mocą grzewczą. Pola grzewcze potrafią wygenerować moc o wysokości, uwaga, aż 10,1kW! Nie ma mocniejszej płyty na rynku.

Gotowanie na tej płycie to również wysoki komfort – stabilny ruszt to pełna kontrola nad naczyniami, które się na nim znajdują. Aby zmienić pozycję garnków nie musisz ich podnosić, wystarczy, że przesuniesz je po powierzchni rusztu. Dowiedz się więcej na temat tej płyty.

Dlaczego gaz na szkle?

Wszystkie płyty gazowe na szkle w naszej ofercie wyposażone są w najnowocześniejsze zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu (czujnik odetnie dopływ gazu w razie przypadkowego zgaśnięcia płomienia). Kuchenki posiadają estetyczne wykonanie, które z pewnością doda eleganckiego wykończenia Twojej kuchni!

Gaz na szkle w domu.

Płyta gazowa wciąż jest bardzo popularna w polskich domach, potrawy przyrządzone na otwartym ogniu lepiej smakują i wiele osób po prostu nie wyobraża sobie zamiany na inną płytę grzewczą. Jest to jedyna płyta, na której przypalisz cebulę do rosołu i oczywiście nie zapominajmy, że gaz jest wciąż tańszy od energii elektrycznej.

Sprawdź polecane płyty

Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne w naszej ofercie
płyty gazowe typu “gaz na szkle”.

Nie spamujemy! 🙂