Solgaz gwarancja 7 latInteresujesz się zakupem nowoczesnego sprzętu marki Solgaz? Nie chcesz wydawać całej kwoty jednorazowo? Świetnie! Mamy dla Ciebie najkorzystniejsze raty na sprzęt Solgaz. Rata miesięczna będzie oprocentowana na poziomie zaledwie 0,8%. Sprawdź koniecznie!

Jak zamówić sprzęt firmy Solgaz na raty?

Zakupu w systemie ratalnym możesz dokonać na kilka sposobów:

1. Zamów sprzęt w naszym sklepie internetowym i zapłać w systemie ratalnym. Zamawiasz kolejno sprzęty, które Cię interesują, czyli np. płytę gazową, piekarnik i okap. Wypełniasz dane do wysyłki, a w ostatnim kroku wybierasz przesyłkę kurierską i formę płatności CA Raty. WAŻNE! Musisz kliknąć przycisk “Składam zamówienie” byśmy rozpoczeli realizację Twojego zamówienia.

2. Złóż zamówienie telefonicznie w naszym sklepie internetowym. Zadzwoń na numer (0-71) 715 16 15! Konsultant pomoże Ci wypełnić wniosek ratalny, dokumenty zostaną dostarczone kurierem lub na Twoją skrzynkę mailową. Sprzęt jest automatycznie rezerwowany dla Ciebie. Jeśli nie dojdzie do podpisania umowy ratalnej, nie ponosisz żadnych kosztów.

3. Złóż wniosek osobiście w naszym biurze w Sobótce. Jeśli mieszkasz na Dolnym Śląsku, zapraszamy do nas (wskazówki dojazdu). Na miejscu wypełnisz wniosek i odbierzesz sprzęt.

Chcesz obliczyć ratę dla sprzętu Solgaz?

CA Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się, jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach – wygodnie z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu


Solgaz zamów

 

 

 

 

 

 


Camino Polska Jakub Pigóra, własciel domeny PlytaGazowa.pl oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.